Zabezpiecz samochód przed zimą!

Zima ma to do siebie, że zaskakuje kierowców w najmniej spodziewanym momencie. Gdy dopadnie nas mróz wszyscy odczuwamy jego skutki, jednak najbardziej dotyka on posiadaczy samochodów. Przypomnij sobie ile razy zdarzyło Ci się, że auto nie odpaliło, a w pobliżu nie było nikogo, kto mógłby Ci pomóc. Wskazówki zegarka były coraz bliżej godziny zero, byłeś już praktycznie spóźniony do pracy i kolejny raz na ostatnią chwilę musiałeś wzywać taksówkę. Ten stres jest całkowicie zbędny – można mu bardzo łatwo zaradzić. Rozwiązaniem jest garaż blaszany!

Z garażem blaszanym zima Ci nie straszna

Zima to generalnie bardzo niekorzystna pora roku dla samochodów. Bardzo łatwo wtedy o awarie, samochód często wariuje i sprzeciwia się panującej pogodzie. Tak samo jak my potrzebujemy ogrzać się w ciepłym domu, tak auto potrzebuje miejsca, w którym mogłoby dojść do siebie po dniu na mrozie. Sprawdź ofertę http://igopol.pl/, gdzie znajdziesz garaże blaszane, które nie zajmują wiele miejsca i sprawdzą się idealnie do przechowywania samochodu.

Blaszak niektórym z nas kojarzy się z toporną konstrukcją, która nijak nie pasuje do reszty podwórka, na którym stoi. Nic bardziej mylnego. Kiedyś faktycznie można było spotkać takie mało estetyczne garaże, które odstraszały swoim wyglądem. Dzisiaj garaże blaszane wyglądają estetycznie, a ich kolorystykę możesz dopasować np. do elewacji swojego domu.

Garaże blaszane – idealne na każde podwórko

Jeśli masz choć odrobinę miejsca na swoim podwórku – nie wahaj się i zamów garaż blaszany. Choć może spełniać nawet kilka funkcji jednocześnie, nie zabiera wcale wiele przestrzeni. Oprócz podstawowej, jaką jest przechowywanie samochodu, będzie również idealnym schowkiem na narzędzia czy sprzęty.

Bogatą ofertę garaży blaszanych posiada firma IGOPOL. W ich asortymencie znajdziesz blaszaki w wielu różnych kolorach (z dostępnej palety RAL) i wymiarach. Możesz zdecydować się na jedną z proponowanych konstrukcji standardowych. Jeśli natomiast żadna z nich nie będzie odpowiadała Twoim wymaganiom – firma projektuje również garaże na zamówienie.

zima

Garaże wykonane są z grubej i sztywnej blachy trapezowej, dzięki czemu charakteryzują się trwałą i niezawodną konstrukcją, która doskonale ochroni Twój samochód przed opadami, silnym wiatrem oraz śniegiem i niskimi temperaturami. Na stronie IGOPOL znajdziesz garaże z dachem jednospadowym, dwuspadowym, drzwiami uchylnymi, jedno- i dwuskrzydłowymi. Sprawdź sam na http://igopol.pl/blaszaki/. Firma oferuje darmową dostawę i montaż na terenie całej Polski.

About Ada Grochowska 246 Articles
Jestem pasjonatką zawodowo oraz hobbystycznie powiązaną z budownictwem, nieruchomościami oraz wykończeniem i projektowaniem wnętrz. Moje artykuły są bogate w praktyczne porady oraz inspirujące pomysły. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga Budowlani.edu.pl! Życzę przyjemnej lektury :)