Szukasz ramki do dyplomu? Wybieraj spośród setek

Ramka do dyplomu to wybór, któremu warto poświecić nieco więcej uwagi. W końcu pięknie wyeksponowane świadectwa osiągnięć zawodowych i edukacyjnych to świetna ozdoba gabinetu, a także potwierdzenie kompetencji.  

Aranżacja biura lub profesjonalnego gabinetu nie jest prostym zadaniem. Trzeba zachować proporcję pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Wiele osób rezygnuje z ozdób i elementów dekoracyjnych na rzecz prostoty. Czy wobec tego ściany gabinetu warto pozostawić puste? Zdecydowanie nie. Jeśli masz osiągnięcia na swoim koncie potwierdzone dyplomami, to warto się nimi pochwalić i odpowiednio wyeksponować. Przydatne będą tu więc gustowne ramki do dyplomu.

Jaki rozmiar i wzór wybrać?

W zależności od stylu wnętrza warto wybierać oprawy, które będą z nim ciekawe harmonizować. Najczęściej dokumenty typu dyplomy i certyfikaty mają format A4 – ok. 21x30cm. W sieci znajdziecie mnóstwo oprawek w tym rozmiarze. Np. sklep ramka.pl oferuje ponad 200 wzorów do wyboru: https://www.ramka.pl/ramki/21×30-a4. Dostępne materiały wykonania to drewno, drewno egzotyczne, plastik, aluminium i MDF. Ramki do dyplomu mogą mieć zdobienia, takie jak złote lub srebrne refleksy, przetarcia, karbowania, żłobienia czy spękania. Powierzchnia może być matowa lub półmatowa.

Szukasz ramki do dyplomu Wybieraj spośród setek1

Alternatywa opcja na wybór najlepszej ramki do dyplomu to ramki na wymiar. Warto poświęcić nieco czasu na pracę w kreatorze ramek online, który oferuje sklep Ramka.pl. Niemal każdy z kilkuset wzorów możesz zamówić w dowolnym wymiarze. Do tego samodzielnie dodaje się passe partout w jednym z kilkudziesięciu kolorów. Następny krok to wybór rodzaju szyby (np. zwykła albo antyrefleksyjna). Możesz także wgrać potrzebny plik graficzny w celu wizualizacji efektu końcowego. Na dole na bieżąco wyświetla Ci się cena finalnego produktu.

Zdjęcie z rozdania dyplomu – rodzinna pamiątka

Zdjęcia z uroczystości rozdania dyplomów w todze i birecie to fantastyczna pamiątka dla całej rodziny, a także pomysł na prezent np. dla dziadków. Warto skorzystać z kreatora na stronie Ramka.pl i zamówić ramkę idealnie pasującą do stylu innych ozdób w salonie. Jeśli pomieszczenie urządzone jest w klimacie tradycyjnym, to najlepsza będzie ramka klasyczna ze złotymi zdobieniami (np. ramki Jawa AD). Do wnętrz minimalistycznych pasują ramki w kolorach bieli, czerni, szarości, do tego proste formy pozbawione zdobień lub z bardzo subtelnymi refleksami w kolorze srebrnym. Minimalistyczne pomieszczenia polubią rami aluminiowe, takie jak np. kolekcja aluminiowa ALU 269-210. Wszystkie oferowane ramki do dyplomu znajdziecie na https://www.ramka.pl/.

About Ada Grochowska 246 Articles
Jestem pasjonatką zawodowo oraz hobbystycznie powiązaną z budownictwem, nieruchomościami oraz wykończeniem i projektowaniem wnętrz. Moje artykuły są bogate w praktyczne porady oraz inspirujące pomysły. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga Budowlani.edu.pl! Życzę przyjemnej lektury :)