Szafy chłodnicze do zadań specjalnych

szafa chłodnicza

W lokalach gastronomicznych i sklepach spożywczych nie sprawdza się zwykła lodówka. Tu przydatne będzie urządzenie nie tylko o większej pojemności, ale umożliwiające ponadto ekspozycję towaru. Tym świetnym rozwiązaniem jest profesjonalna szafa chłodnicza.

Szafa chłodnicza to specjalna chłodziarka przeznaczona do zastosowania w lokalach komercyjnych typu bar, restauracja, cukiernia czy kawiarnia. W zależności od tego, czy szukamy czegoś na zaplecze czy do sali restauracyjnej, możemy wybrać szafę chłodniczą z witryną lub bez. Witryna pozwala odpowiednio wyeksponować napoje czy wyroby kulinarne przy jednoczesnym zachowaniu ich świeżości, aromatu i atrakcyjnego wyglądu. Klienci chętnie decydują się na ciastko czy napój, który jest pięknie wyeksponowany w lokalu. Właśnie dlatego warto zakupić szafę chłodniczą wysokiej jakości.

Bardzo dobre szafy chłodnicze dla branży komercyjnej

Rozważając kupno szafy chłodniczej warto postawić na renomowany sprzęt, który nie tylko posłuży nam przez lata, ale dodatkowo będzie wykonany z dbałością o estetykę i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Warto zwrócić uwagę np. na szafy chłodnicze Liebherr. Jest to renomowana niemiecka marka, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości chłodziarek i lodówek dla domów oraz lokali komercyjnych.

Liebherr oferuje różnego rodzaju szafy chłodnicze dostosowane do przechowywania konkretnej ilości lub kategorii produktów. W ofercie znajdziemy m.in. niewielkie barowe lodówki do zabudowy pod blatem i umieszczenia na blacie, chłodnicze witryny ekspozycyjne idealne do prezentacji deserów i napojów, a także profesjonalne szafy chłodnicze odpowiednie do wstawienia na zaplecze kuchni w restauracjach i barach. W sumie kilkadziesiąt modeli o różnej pojemności i wyglądzie.

Warto postawić na jakość i odpowiednie parametry pracy

Bez wątpienia profesjonalne szafy chłodnicze do lokali gastronomicznych muszą być precyzyjne i niezawodne, a szafy z witryną powinny wyróżniać się ładnym wzornictwem. Szafy chłodnicze Liebherr spełniają wysokie wymagania branży komercyjnej – zostały wykonane z komponentów najwyższej jakości, posiadają dynamiczny układ chłodzenia oraz szeroki zakres temperatur (od +1 do +15 stopni Celsjusza.

Warto zwrócić uwagę także na wykorzystywane w szafach chłodniczych oświetlenie LED, które w równomierny sposób oświetla wnętrze urządzeń i jest przyjemne dla oka. Szafy chłodnicze Liebherr są ponadto wolne od HFC (potocznie freonu), którego stosowanie zostało całkowicie zakazane w UE i ma wejść w życie w 2020 roku.

Sprawdź pełną ofertę urządzeń marki Liebherr dostępnych w naszych kraju.

 

About Ada Grochowska 246 Articles
Jestem pasjonatką zawodowo oraz hobbystycznie powiązaną z budownictwem, nieruchomościami oraz wykończeniem i projektowaniem wnętrz. Moje artykuły są bogate w praktyczne porady oraz inspirujące pomysły. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga Budowlani.edu.pl! Życzę przyjemnej lektury :)