Rolety inne niż wszystkie – poznaj rozwiązania marki Weltex

zaluzja_drewniana_8Rolety inne niż wszystkie – poznaj rozwiązania marki Weltex

Z jednej strony, to jeden z najbardziej powszechnych elementów, które dzisiaj spotykamy jako dodatki do okien. Z drugiej jednak, ważne jest to, by wybrać rozwiązania dobrej jakości. Takie, które świetnie będą sprawdzały się przez lata i pochodzą od profesjonalnej marki z wieloletnim doświadczeniem. Chodzi o rolety i plisy, a świetnym przykładem wysokiej jakości produktów w tej kategorii jest oferta, którą proponuje swoim Klientom marka Weltex.

roleta_materialowa_5Profesjonalizm i doskonała znajomość branży

Weltex to firma, która działa w branży od ponad 25 lat, konsekwentnie utrzymując najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Jeśli chodzi o dostępne w ramach produktowej propozycji elementy, na pierwszym planie wyróżnić należy bogate zróżnicowanie wśród rolet i plisów. Kompleksowy proces, obejmujący zarówno produkcję, jak i montaż tych rozwiązań okiennych, pozwala firmie w doskonały sposób na sprostanie potrzebom wszystkich zainteresowanych klientów. Co ważne – rolety i plisy są tworzone na indywidualne zamówienie, zawsze pod konkretny rodzaj i rozmiar okna. W związku z tym, możemy mówić o pełnym dopasowaniu produktu. Systemy przeciwsłoneczne, które dostarcza ten producent to zabezpieczenie okien na lata, z gwarancją pełnego komfortu dla każdego użytkownika. Firma działa między innymi w Łodzi, Zgierzu i Strykowie. Warto poznać szczegóły na oficjalnej stronie: www.weltex.pl.

rolety-weltex.plCo znajdziemy w ofercie?

Nadrzędną kategorię w produktowym wachlarzu tej marki stanowią rolety. Dostepne w różnych wariantach, między innymi – klasycznym, a także „dzień/noc”. Czyli – takie, które świetnie chronią przed przenikaniem promieni słonecznych do wnętrz w warunkach oświetlenia dziennego. A dodatkowo, zapewniają doskonałe zaciemnienie, dając idealne warunki do komfortowego snu, gdy tego potrzebujemy. Warto zwrócić szczególną uwagę także na plisy do okien dachowych. Tkanina wysokiej jakości, a także bogate zróżnicowanie pod kątem dostępności wariantów kolorystycznych, czynią z tej kategorii produktowej naprawdę godne uwagi rozwiązanie. Plisy można w dowolny sposób zasłaniać, zarówno od góry i od dołu. Dzięki temu, mamy bezpośredni wpływ na poziom intensywności światła zewnętrznego docierającego na poddasze.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach sygnowanych marką Weltex? W takim razie, koniecznie zajrzyj na oficjalny profil marki na portalu społecznościowym Facebook: https://www.facebook.com/roletyWeltex.

About Ada Grochowska 246 Articles
Jestem pasjonatką zawodowo oraz hobbystycznie powiązaną z budownictwem, nieruchomościami oraz wykończeniem i projektowaniem wnętrz. Moje artykuły są bogate w praktyczne porady oraz inspirujące pomysły. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga Budowlani.edu.pl! Życzę przyjemnej lektury :)