Oryginalne wyposażenie wnętrz – czym jest Corian?

Wielu z nas pragnie, aby ich mieszkania i domy były urządzone w sposób nowoczesny oraz niepowtarzalny. Co jednak zrobić, jeżeli większość sklepów meblowych oraz z wyposażeniem wnętrz oferuje podobne produkty? Ciekawym pomysłem jest wybór dodatków oraz elementów wyposażenia wykonanych z corainu oferowanych przez firmę Cortal.

Czym jest corian?
2Jest to tworzywo opatentowane przez firmę DuPont, znaną także z innych ciekawych patentów, które na stałe goszczą w naszym życiu codziennym. Coraian jest materiałem bezporowym o gładkiej powierzchni oraz dużej wytrzymałości. Bardzo często wykorzystywany jest do produkcji elementów wyposażenia wnętrz. Dzięki jego wykorzystaniu możliwe jest stworzenie elementów bez widocznych łączeń, co sprawia, że produkty wykonane z tego niesamowitego materiału wyglądają jak stworzone z jednego kawałka materiału.

Firma Cortal oferuje swoim klientom właśnie takie produkty, które są niepowtarzalne oraz sprawiają niesamowite wrażenie. W skład naszej oferty wchodzą m.in. blaty kuchenne ze zintegrowanymi zlewami, blaty stołów, okładziny meblowe, parapety oraz inne elementy wystroju wnętrz. Dzięki corianowi wygląd mebli oraz wyposażenia ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Potrzebujesz półokrągłej szafki? Nie ma problemu. Tworzywo to świetnie nadaje się do wykonywania produktów o zróżnicowanych kształtach.

3Corian za sprawą swoich właściwości jest bardzo twardy, gwarantuje łatwe utrzymanie czystości, jest bardzo higieniczny, gładki, nieszkodliwy dla środowiska, odporny na uszkodzenia oraz wysoką temperaturę. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów mebli oraz niesamowicie zaprojektowane elementy wystroju wnętrz, których ciężko szukać w sklepach meblowych. Zapewniamy swoim klientom nietuzinkowe rozwiązania, których pozazdroszczą im wszyscy goście odwiedzający ich dom. Materiał, z jakiego wykonujemy nasze produkty, daje możliwość uzyskania praktycznie dowolnej kolorystyki oraz faktury. Bez problemu możemy stworzyć jednokolorowy blat kuchenny lub piękny blat imitujący kamień. Jednak w odróżnieniu od kamienia, corian jest ciepły i miły w dotyku.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nietypowymi i niepowtarzalnymi rozwiązaniami do swojego domu, to gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz z wykonanymi przez nas pracami. Zapewniamy szybką realizację każdego zlecenia oraz profesjonalne podejście i najwyższy poziom usług. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt, jaki wpadnie do głowy naszemu klientowi. Sprawimy, że Twoje marzenia się urzeczywistnią. Zapraszamy serdecznie.

About Ada Grochowska 246 Articles
Jestem pasjonatką zawodowo oraz hobbystycznie powiązaną z budownictwem, nieruchomościami oraz wykończeniem i projektowaniem wnętrz. Moje artykuły są bogate w praktyczne porady oraz inspirujące pomysły. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga Budowlani.edu.pl! Życzę przyjemnej lektury :)