Montersi, Satel i inteligentne systemy zabezpieczeń

Polskie marki Montersi oraz Satel od kilkunastu lat współpracują w zakresie dostarczania instalatorom urządzeń do inteligentnych systemów zabezpieczeń. Ta współpraca pozwoliła stworzyć ofertę różnorodnych urządzeń, z których można tworzyć systemy dopasowane do potrzeb każdego.

Montersi to firma zajmują się sprzedażą urządzeń do systemów zabezpieczeń oraz wsparciem i szkoleniem instalatorów. Od kilkunastu jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Satel – producenta urządzeń i podzespołów do inteligentnych systemów zabezpieczeń (m.in. monitoringu i alarmowych, które skutecznie chronią obiekty mieszkalne i przemysłowe. Marka Satel to 100% polskiego kapitału, a swoją działalność rozpoczęła w 1990 roku. Przez ponad 30 lat funkcjonowania zdobyła ogromną renomę i zaufanie klientów na kilkudziesięciu światowych rynkach. Więcej szczegółów na stronie: https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-satel/

Asortyment marki Satel to kilkaset urządzeń i podzespołów, w tym między innymi:

  • centrale alarmowe,
  • sygnalizatory,
  • dzielniki ekranu,
  • czujki,
  • stacje monitorujące,
  • sterowniki radiowe
  • oraz zasilacze buforowe.

Specyfika produktów umożliwia tworzenie systemów zabezpieczeń pod indywidualne wytyczne, w tym systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu. Wszystkie te systemy spełniają wymagania, jakie przewidują polskie i międzynarodowe przepisy oraz normy branżowe.

Polska firma idzie z duchem czasu

Firma Satel bardzo dba o innowacyjność i rozwój swoich produktów, dlatego stworzyła własne laboratorium, które systematycznie pracuje nad modernizacją urządzeń. Dzięki temu oferta produktów Satel jest zawsze dostosowana do aktualnych wymagań rynku oraz użytkowników.

Firma przykłada ogromną wagę do pilnowania wysokich standardów jakości swoich produktów. Urządzenia już na etapie produkcji są wielokrotnie testowane pod kątem jakości i funkcjonalności. W 2002 roku firma Satel wprowadziła system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Dzięki temu firma zrobiła kolejny krok w kierunku wytwarzania najwyższej jakości urządzeń. Produkty Satel zachwycają nowoczesnym designem i innowacyjnością.

Montersi wspierają instalatorów

Obok oferty najwyższej jakości urządzeń i podzespołów do systemów zabezpieczeń firma Montersi prowadzi także rozbudowany program wsparcia dla współpracujących z nią instalatorów. Firma stawia na umiejętności praktyczne i pod tym kątem uruchomiła program profesjonalnych szkoleń warsztatowych. Współpracowników nigdy nie pozostawiają samych z problemami. Montersi oferują pomoc techniczną i wsparcie w razie problemów i trudności, które przecież mogą zdarzyć się każdemu.

About Ada Grochowska 246 Articles
Jestem pasjonatką zawodowo oraz hobbystycznie powiązaną z budownictwem, nieruchomościami oraz wykończeniem i projektowaniem wnętrz. Moje artykuły są bogate w praktyczne porady oraz inspirujące pomysły. Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga Budowlani.edu.pl! Życzę przyjemnej lektury :)

Be the first to comment

Leave a Reply